Ahoj pôžička – skúsenosti, recenzie

ahoj-pozicka

Ahoj pôžička je nebanková spoločnosť, ktorú vlastní spoločnosť Amico Finance a.s.. Ide o dcérsku spoločnosť Poštovej banky, ktorá sa hrdí dostupnosťou pre každého a rýchlosťou vybavenia už do 24 hodín. Aké sú výhody, prípadne nevýhody Ahoj pôžičky? Ako hodnotia klienti pôžičku? Aké sú podmienky pri žiadaní o pôžičku?

Webové stránky Ahoj pôžičky odkazujú na to, že pôžička je na všetko, čo človek potrebuje a schválenie trvá len pár minút.

Pre koho je Ahoj pôžička určená

Požička je určená pre každého kto sa pohybuje vo vekovej hranici od 18 rokov do 75 rokov. Taktiež klient musí doložiť svoj príjem, prípadne dôchodok.

Pri žiadaní o pôžičku netreba zakladať nehnuteľnosť a netreba ani ručiteľa. Ahoj pôžička je ľahko dostupná a vybavenie netrvá viac ako 24 hodín.

Na čo treba prihliadať pri žiadaní o Ahoj pôžičku

Pri žiadaní o Ahoj pôžičku je potreba prihlidať na pár podmienok, ktorými disponuje pôžička. Jedna z podmienok sa týka podnikateľov. Tí ak chcú žiadať o pôžičku, musia podnikať minimálne šesť mesiacov a pri žiadosti musia doložiť daňový doklad s kladným výsledkom.

Pôžičku klient nedostane ak je v exekúcii alebo je dlhodobo práceneshopný. Taktiež klientovi neschvália pôžičku ak má nedoplatky, dlhy voči iným bankovým či nebankovým inštitúciám.

Potrebné doklady na vybavenie Ahoj pôžičky

Tak ako pri každej žiadosti o pôžičku aj pri Ahoj pôžičke je potreba disponovať s určitými dokladmi a dokumentami.

  • preukaz totožnosti – občiansky preukaz, pas
  • telefónne číslo a emailová adresa
  • číslo bankového účtu (na ktoré klient po schválení dostane peniaze)
  • výpis z účtu alebo potvrdenie o splácaní úverov v lehote troch mesiacov

Všetky dokumenty si žiadateľ naskenuje alebo odfotí do mobilného telefónu a priloží k online formuláru (žiadosti) ako prílohu.

Výhody Ahoj pôžičky

Ahoj pôžička má hneď niekoľko výhod ako online pôžička. Medzi jednou z nich je fakt, že svoje splátky si môžete prepočítať cez kalkulačku, ktorú nájdete na oficiálnych stránkach pôžičky.

Ďalšou výhodou je to, že Ahoj pôžička je bez poplatkov. Je rýchlo vybaviteľná a klient na peniaze nemusí čakať viac než 24 hodín.

Pri žiadaní je možné disponovať aj so spolužiadateľom.

Ahoj splátky pôžička

Spoločnosť nielenže ponúka pôžičky, ale taktiež ponúka aj nákupy na splátky. To veľa klientov môže brať ako pozitívny aspekt spoločnosti.

Takúto možnosť využívajú aj iné nebankové pôžičky ako je napríklad spoločnosť Quatro. Podmienky nákupu na splátky sú jednoduché bez ďalších skrytých poplatkov.

Skúsenosti, recenzie Ahoj pôžičky

Mnoho klientov si pochvaľuje rýchlosť a jednoduchý spôsob akým sa dá pôžička vybaviť. Obrovským plusom, ktorý klienti uvádzajú, je predčasné splatnie pôžičky bez zbytočných poplatkov.

Vskutku je pôžička určená na čokoľvek čo človek potrebuje a vybavenie trvá len pár minút. Mnohí klienti na to odkazujú ako veľké pozitívum a dôvod prečo si práve vybrali Ahoj pôžičku.

Kde nájsť Ahoj pôžičku – kontakt

Všetky potrebné informácie si klient dohľadá na stránke amico.sk. Tam klient dohľadá priamy kontakt na pracovníkov či email, kde sa môže obrátiť so všetkými potrebnými informáciami.