Pôžička cez mobil – Pôžičky bez registra

pozicka-cez-mobil

Pôžička cez mobil je jednoducho pôžička, ktorá sa dá vybaviť cez internet. Pôžičku cez mobil je možné vybaviť buď prostredníctvom mobilnej aplikácie banky alebo prostredníctvom online žiadosti o pôžičku. Ako je možné vybaviť pôžičku cez internet? Ako si vybaviť pôžičku cez mobilnú aplikáciu? Aké sú výhody pôžičky cez mobil?

Telefonická pôžička umožňuje dlžníkom požiadať o pôžičku kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta. Jednoduchým zdvihnutím telefónu a zavolaním veriteľovi môžu požiadať o úver a získať okamžité rozhodnutie alebo získať pôžičku cez mobilnú aplikáciu.

Pôžička cez mobilnú aplikáciu

Získanie pôžičky cez telefónnu aplikáciu je pohodlné, rýchle a jednoduché. S pôžičkou cez telefónnu žiadosť je možné požiadať z pohodlia domova. Proces podávania žiadostí je jednoduchý a priamočiary a vyžaduje len základné informácie, ako je meno, adresa, zamestnanecký stav a príjem. Po zadaní všetkých potrebných informácií dostane klient rozhodnutie do niekoľkých minút. 

Suma pôžičky sa potom vloží priamo na bankový účet, čím sa eliminuje potreba ďalšieho papierovania a zdĺhavých čakacích lehôt. Ešte lepšie je, že pôžičku možno použiť na kúpu čohokoľvek, čo je potrebné, bez toho, aby klient musel opustiť svoj dom. Žiadosti o pôžičku cez telefón šetria čas a uľahčujú rýchle získanie potrebných peňazí.

Pri pôžičke, ktorú je možné vybaviť cez mobilnú aplikáciu, je potrebné stiahnuť si aplikáciu priamo do mobilu. Stiahnutie aplikácie je vo väčšine prípadov bezplatné.

Aplikácie vytvárajú priamo banky, to znamená, že pokiaľ žiadateľa zaujíma online pôžička napríklad od Tatra banky, musí si  stiahnuť aplikáciu Tatra banky a cez ňu o pôžičku požiadať. Na výpočet mesačnej splátky a úrokovej sadzby pôžičky možno použiť úverovú kalkulačku Tatra banky.

Pôžička cez mobil

Pôžičky cez mobilný telefón poskytujú pohodlný prístup k rýchlej hotovosti, keď je to potrebné. Proces je jednoduchý a bezpečný: používatelia si jednoducho stiahnú aplikáciu do svojho smartfónu a požiadajú o pôžičku. Po rýchlej online prihláške môžu byť schválenia alebo zamietnutia prijaté v priebehu niekoľkých minút a prostriedky môžu byť vyplatené na bankový účet používateľa v ten istý deň. 

To je užitočné najmä pre ľudí, ktorí potrebujú núdzové prostriedky a nemajú čas ísť do fyzického miesta po pôžičku. Poskytovatelia mobilných pôžičiek ponúkajú rôzne výšky pôžičiek a podmienky splácania, čo umožňuje dlžníkom prispôsobiť si pôžičku svojim špecifickým potrebám. 

Tento proces je rýchly a jednoduchý a dlžníci sa nemusia obávať, že budú ohrozené ich osobné údaje. Vďaka rýchlosti a jednoduchosti tohto procesu sú mobilné pôžičky čoraz obľúbenejšie pre tých, ktorí potrebujú rýchly prístup k peniazom. 

Je potrebné sa predtým uistiť, že žiadateľ má k dispozícii dostatočné množstvo kreditu, v opačnom prípade by si mal dobiť kredit platobnou kartou.

Výhody pôžičky cez mobil

Stále viac ľudí si vybavuje pôžičku cez internet. Je to hneď z niekoľkých dôvodov:

  • rýchlejšie vybavenie úveru
  • žiadne čakanie na pobočke banky
  • porovnanie pôžičiek a následný výber tej najvýhodnejšej pôžičky
  • možnosť vyplniť viac žiadostí, ktorými sa vaše šance zvyšujú

A ako vybaviť žiadosť o pôžičku cez mobil?

Pôžička cez online žiadosť

O pôžičku môžete požiadať aj cez internet prostredníctvom online žiadosti. Takúto žiadosť nájdete napríklad na stránkach, kde je možné urobiť si porovnanie úverov. Po vyplnení žiadosti kontaktuje pracovník banky alebo nebankovej spoločnosti klienta a dohodne s ním poskytnutie pôžičky.

Pôžička online

S online pôžičkami môžu dlžníci získať akúkoľvek sumu peňazí, ktorú potrebujú, v časovom rámci, ktorý vyhovuje ich rozpočtu. Pôžičky cez internet sú pohodlné, pretože proces žiadosti je oveľa rýchlejší ako klasické bankové pôžičky. Na rozdiel od bežných bankových pôžičiek nemusí žiadateľ čakať na pomalý proces schvaľovania alebo predkladať množstvo papierov; online poskytovatelia pôžičiek ponúkajú rýchly schvaľovací proces s minimom papierovania. 

Online pôžičky majú zvyčajne nižšie úrokové sadzby ako tie, ktoré ponúkajú banky, a často nevyžadujú dobré kreditné skóre. Online veritelia navyše ponúkajú flexibilné plány splácania vrátane automatických platieb a plánov predčasného splatenia, takže dlžníci môžu svoju pôžičku jednoducho spravovať.

Ako funguje vybavenie pôžičky cez internet?

Keď vyplníte formulár žiadosti o pôžičku, formulár je odoslaný na takzvané expresné schválenie. Expresné schválenie vykonáva počítač.

Pri expresnom schválení sa preverí, či máte dostatočný príjem na poskytnutie pôžičky a či nie ste v úverovom registry. Keď máte príjem dostatočný a nie ste vedený ako dlžník, expresným schválením úspešne prejdete.

To je dobrým znamením a ste o krok bližšie k poskytnutiu pôžičky. Po úspešnom expresnom schválení vás kontaktuje pracovník banky a prejde s vami žiadosť, následne skontroluje či ste všetky údaje vyplnili správne a doplní s vami tie, ktoré sú ešte potrebné.

Dokumenty potrebné na vybavenie pôžičky

Finančná inštitúcia od vás môže požadovať pracovnú zmluvu, faktúry za posledný rok alebo výpis z účtu za posledný polrok alebo rok. Je to bežná prax. Banka si tak overuje, či vám môže pôžičku poskytnúť a či ju budete vedieť splácať.

Bankové a nebankové spoločnosti – pôžička online

Pôžičky ponúkajú súkromní aj verejní veritelia. Súkromní veritelia, ako sú banky, úverové družstvá a iné finančné inštitúcie, poskytujú pôžičky jednotlivcom aj podnikom. Tieto pôžičky možno použiť na rôzne účely, ako je financovanie auta, domu alebo školného.

Tradičné banky často ponúkajú nižšie úrokové sadzby a flexibilnejšie podmienky ako iné typy poskytovateľov pôžičiek. Mnoho online poskytovateľov pôžičiek, ako napríklad veritelia typu peer-to-peer, poskytuje prístup k pôžičkám s rôznymi podmienkami. Títo veritelia často ponúkajú konkurencieschopné sadzby a rýchle schvaľovacie procesy.

Pôžička od ľudí pre ľudí

Pôžičky typu od ľudí pre ľudí (P2P) sú atraktívnym typom pôžičiek a pôžičiek, pri ktorých si peniaze vymieňajú dvaja jednotlivci namiesto banky alebo iného veriteľa. Tieto pôžičky sú čoraz populárnejšie, pretože poskytujú jedinečnú alternatívu k tradičným metódam financovania, ktoré si často vyžadujú zdĺhavé procesy podávania žiadostí a značné náklady. 

Vďaka P2P pôžičkam si dlžníci môžu rýchlo a pohodlne požičať peniaze, ktoré potrebujú, bez toho, aby museli čakať na schválenie banky alebo sa obávať vysokých poplatkov. Okrem toho sa veritelia môžu tešiť z vyššej miery návratnosti ako tradičné investičné možnosti, čo znamená, že môžu svoje peniaze rásť rýchlejšie. P2P pôžičky sú skvelou možnosťou a poskytujú dlžníkom a veriteľom vhodné finančné riešenie.

Mnohé z týchto pôžičiek sú sprostredkované cez internet.

Ahoj pôžička

Ahoj pôžička je nebanková pôžička, ktorá je dcérskou spoločnosťou Poštovej banky. Ahoj pôžička spadá pod spoločnosť Amico Finances a.s. Je to pôžička dostupná každému vo veku od 18 do 75 rokov a hrdí sa rýchlosťou vybavenia a to do 24 hodín.

Ahoj pôžička má niekoľko výhod, ako je napríklad možnosť prepočítať si splátky cez online kalkulačku, ktorá je dostupná na internetových stránkach samotnej pôžičky. Taktiež je pôžička bez poplatkov a to aj v prípade, že klient bude chcieť pôžičku splatiť predčasne

Tesco pôžička – Tesco finančné služby

Tesco finančné služby kedysi poskytovali pôžičky a kreditné karty. Táto spoločnosť však skončila 1.4. 2023 a svoje služby už neposkytuje. Avšak dohodnuté produkty naďalej pokračujú pod menom Home Credit, ktorá bola po celý čas poskytovateľom všetkých úverov.

V dnešných dňoch sa dá vybaviť pôžička Home Credit na webových stránkach spoločnosti. Kontakt a bližšie informácie k tejto pôžičke sú k dohľadaniu na webe.

Unicredit bank pôžička

Unicredit bank je banková spoločnosť, ktorá vznikla fúziou dvoch bánk a to slovenskou a českou bankou toho istého názvu. Banka ponúka pôžičky a spotrebné úvery, ktoré je možné vybaviť na pobočke alebo rýchlo a pohodlne z pohodlia domova cez internetový formulár. Po vyplnení formulára klienta kontaktuje zamestnanec banky telefonicky alebo cez email.

Spotrebný úver

Spotrebný úver je forma finančnej služby, ktorá umožňuje jednotlivcovi alebo firme kúpiť si produkty alebo služby a zaplatiť za ne neskôr. Vo všeobecnosti ho poskytujú banky, finančné inštitúcie alebo spoločnosti vydávajúce kreditné karty.

Zákaznícky kredit sa používa na rôzne účely, vrátane nákupu položiek teraz a ich zaplatenia neskôr alebo požičiavania peňazí na pokrytie výdavkov v prípade krátkodobých alebo núdzových situácií. Spotrebný úver možno poskytnúť zákazníkom s dobrou alebo zlou úverovou históriou.

Podmienky splácania spotrebný úveru sa môžu líšiť v závislosti od typu úveru a veriteľa. Zákazníci zvyčajne podpisujú záväznú zmluvu, ktorá uvádza, koľko si môžu požičať a podmienky splácania úveru, a možno sa budú musieť podrobiť kontrole úveru.