Quatro pôžička – skúsenosti, recenzie

quatro-pozicka

Spoločnosť Quatro je nebankovú spoločnosť založenú v roku 1999, ktorá je súčasťou VÚB banky (druhá najväčšia banka na Slovensku). Pre koho je pôžička naozaj určená, ako získať Quator pôžičku? Aké sú výhody a nevýhody pôžičky od Quatro? Aké podmienky treba splniť pri žiadosti o pôžičku?

Táto nebanková spoločnosť ponúka pôžičky rýchlo a jednoducho. Je bezpečnou a vhodnou možnosťou pre tých, ktorí si chcú požičať na dovolenku, prestavbu kuchyne či na výmenu starého auta za nové. Požičať si môžete naozaj na čokoľvek, spoločnosť totižto neoveruje, na čo ste požičané peniaze minuli.

Pre koho je Quatro pôžička určená

Pôžička je určená pre všetkých ľudí, ktorí dokážu dokladovať svoj mesačný príjem bez ohľadu na jeho výšku. Vďaka tomu je vhodná aj pre mamičky na materskej dovolenke, dôchodcom a invalidným dôchodcom.

Peniaze má klient na účte už do 24 hodín, čo z Quatro pôžičky robí správnym riešením, keď sa človek dostane do tiesne a potrebuje si požičať.

Ako získať pôžičku od Quatro

O pôžičku je možné požiadať tak ako v kamennej pobočke, tak aj na internete. Na internetových stránkach si klient vyplní online formulár. V tomto formulári, ktorý je k dostaniu na internetových stránkach spoločnosti, si klient zvolí výšku pôžičky a dobu, do ktorej je schopný pôžičku splatiť.

Ďalším krokom je vyplnenie osobných údajov. Po tomto vyplnení a následnom odoslaní formulára, klient obdrží telefonát od operátora, ktorý informácie overí. Operátor dokončí žiadosť o pôžičku.

Ak klient nemá internetové pripojenie, pôžička sa dá vybaviť aj prostredníctvom telefonátu.

Podmienky pôžičky

Tak ako každá pôžička na finančnom trhu aj Quatro má svoje podmienky, ktoré treba splniť pri žiadaní a následnom využívaní pôžičky.

  • žiadateľ musí mať trvalý pobyt na Slovensku
  • veková hranica na poskytnutie pôžičky je od 18 do 74 rokov
  • preukázanie stabilného príjmu

Na tieto podmienky treba dať pozor; pri ich nesplnení židosť o pôžičku bude zmietnutá.

Koľko si požičať a možnosti splácania

Quatro svojim klientom ponúka pôžičky od 600 € až do 10 tis. €. Doba splatnosti sa pohybuje od 12 mesiacov až po dobu 60 mesiacov. Splácanie sa dá po 12 mesačnej dobe upraviť. Keďže ide o bezúčelový nebankový úver, požičať si je možné na čokoľvek.

Výhody Quatro pôžičky

Quatro pôžičky disponuje hneď s nikoľkými výhodami. Tieto plusy sa častokrát odzrkadlujú aj na skúsenostiach a recenziách užívateľov Quatro pôžičiek.

  • pôžička bez skrytých poplatkov
  • dĺžka vybavenia do 24 hodín
  • peniaze na účte klienta do 24 hodín
  • pre získanie pôžičky nie je potrebný ručiteľ

Nebankový produkt od spoločnosti Quatro je spoľahlivou vôľbou a to nie len pre tých, ktorí sa nečakane ocitnú vo finančnej tiesni.

Nevýhody pôžičky

Tak ako každý či už bankový alebo nebankový produkt aj Quatro pôžička má svoje nevýhody.

  • iba pre žiadateľov bez záznamu v registri
  • potreba doložiť potvrdenie o príjme

Avšak potencionálnych klientov môže upokojiť fakt, že pôžičky poskytované nebankovou spoločnosťou Quatro, majú viac pozitív ako negatív. O tom svedčia aj rezenzie súčasných klientov.

Skúsenosti, rezencie užívateľov Quatro pôžičky

Mnoho klientov hodnotí nebankovú spoločnosť Quatro ako správnu voľbu na trhu. Za výhodu považujú rýchle a jednoduché jednanie v procese žiadania o pôžičku.

Ferový a profesionálny prístup na pobočkách spoločnosti, je tiež zo strany klientov považovaný za veľké plus.

Quatro pôžička je vskutku spoľahlivou pôžičkou, ktorá pomôže nejednému človeku v núdzi. Dôležitým faktorom pri žiadaní o pôžičku je dodanie potvrdenia o príjme. Taktiež je pri žiadaní myslieť na to, že pôžička Quatro je len pre ľudí bez záznamu v registri.