Pôžička do 24 hodín aj ženám na materskej dovolenke

Milé mamičky, práve si užívate starostlivosť o malé dieťa na materskej dovolenke a napriek radostným chvíľam pociťujete nátlak na peňaženku. Nič nezvyčajné, rodičovský príspevok nestačí ani na pokrytie základných potrieb a nie ešte na detskú výbavu alebo zariadenie izby. Tieto výdavky sú síce jednorazové, ale pýtajú si finančnú pomoc.

Mama chce dopriať svojmu dieťaťu štandard aj v materiálnej oblasti a rozhodne sa hľadať cesty ako zlepšiť životnú úroveň. Žiadosť o pôžičku sa tak stáva reálnou možnosťou ako zaplatiť nutné výdavky.

Pôžička je často posledným východiskom z finančnej tiesne, do ktorej sa na materskej dovolenke ľahko dostanete. Nemusíte pre ňu ani veľa spraviť, tento produkt je pripravený tak, aby ste všetko vybavili rýchlo, jednoducho a pohodlne. Samozrejme, splátkový kalendár sa Vám nastaví v ústrety, aby ste zvládali splácanie. Peniaze dorazia na Váš bankový účet ihneď po schválení a ako s nimi následne naložíte, je len Vaša vec.

Malý ale seriózny výber

Ako žena na materskej dovolenke nemáte veľa možností výberu medzi produktmi. Pre banky predstavujete vysoké riziko, takže sa musíte otočiť na nebankové typy úverov. To však vôbec nie je problém.

Nebankovky sa starajú o klienta rovnako príkladne a v prístupe ku klientovi vsádzajú na rýchlosť a zodpovednosť. Nízke sumy pôžičky adekvátne finančným nárokom dieťaťa, nastavenie ideálnych splátok a bezúčelovosť sú hlavnou doménou týchto pôžičiek

Pôžičku vybavíte úplne jednoducho

Áno, úplne jednoducho prostredníctvom internetu a z pohodlia domova! Pri starostlivosti o dieťa viete určite hovoriť o dôležitosti riešenia vecí z domu.

Ak sa Vám rozplače dieťa, môžete sa mu naplno venovať kým ho neutíšite. Je porovnateľný rozdiel venovať sa dieťaťu naplno doma a niekde v kancelárií, kde čaká poradca alebo klienti v rade. Na internete nie sú otváracie hodiny, žiadosť sa dá vyplniť kedykoľvek aj v noci a postup hravo zvládnete.

Čas hrá hlavnú rolu

Jednoduché a rýchle požiadanie online uľahčuje mamičkám už dosť nabitý denný program. Poskytovateľ si uvedomuje, že peniaze sú potrebné okamžite a klientov nechce zdržiavať stretnutiami s poradcom. Na nižšie sumy peňazí sa od Vás nevyžaduje predloženie účelu, čo takisto nenaťahuje čas. Pôžička do 24 hodín je namieste aj vďaka tomuto nenáročnému priebehu. Kľudne si o ňu požiadajte dnes poobede a druhý deň ráno začnite čerpať peniaze.

Potvrdenie o príjme?

Pre Vás to nepredstavuje žiadnu hrozbu k procesu schválenia. Pravidelne poberáte rodičovský príspevok a to je mesačný príjem, ktorý dokážete preukázať pomocou potvrdenia. K získaniu pôžičky to úplne stačí, aj to svedčí o širokej dostupnosti.

Doklad o poberaní príspevku priložíte do prílohy s občianskym preukazom a  faktúrou potvrdzujúcou adresu trvalého pobytu a máte vyriešené všetky potrebné doklady bez prehnaných papierovačiek.

Nájsť dobrú pôžičku ako žena na materskej dovolenke dnes vôbec nie je problém. Spoločnosť PROFI CREDIT sa orientuje aj na poskytovanie úverov sociálne slabším skupinám a nezabúda ani na mamy, ktoré peniaze potrebujú často nečakane. Bohaté skúsenosti v poskytovaní rýchlych pôžičiek potvrdzujú sami žiadatelia.

Práve na takéto nepredvídateľné situácie je určená pôžička do 24 hodín, s ktorou máte 1500 € na účte ihneď po vybavení.