SMS pôžička ihneď bez dokladovania príjmu – poskytovatelia

SMS-pozicky

SMS pôžička je nebankový úver, ktorý sa poskytuje zvyčajne krátkodobo. S dobrou SMS pôžičkou je možné požičať si až do 1 000 € a pôžičku splácať až tri mesiace. Kto ponúka SMS pôžičky ihneď bez dokladovania príjmu?

SMS pôžičky sú pohodlný a rýchly spôsob prístupu ku krátkodobým pôžičkám. Proces podania žiadosti je rýchly a jednoduchý a pôžička je zvyčajne schválená do niekoľkých minút. Dá sa zohnať SMS pôžička aj bez kontroly úverového registra?

Akútna SMS pôžička ihneď do 10 minút – podmienky

Krátkodobé pôžičky sú prevažne pôžičky nebankové, ktorých doba splatnosti je štandardne niekoľko týždňov alebo niekoľko mesiacov. Získať takúto nebankovú pôžičku možno napríklad prostredníctvom SMS pôžičky, zvyčajne sa však treba najprv registrovať online.

Vybavenie akútnej SMS pôžičky je do 10 minút, nebankové spoločnosti ponúkajú v podstate peniaze ihneď. Požiadať o ne možno kedykoľvek – počas pracovných dní i cez víkend.

Podmienky poskytovateľov sa pri žiadostiach o krátkodobé pôžičky cez SMS odlišujú. Vo väčšine prípadov je však potrebný:

 1. vek minimálne 18 rokov
 2. trvalý pobyt na území SR
 3. dokladovateľný príjem

SMS pôžičky dnes už nefungujú tak, že stačí poslať krátku textovú správu na uvedené telefónne číslo. Po tom, ako poskytovanie nebankových pôžičiek začalo podliehať dohľadu Národnej banky Slovenska, väčšina nebankových spoločností vyžaduje registráciu online cez internetovú stránku. V prípade schválenia žiadosti môže žiadateľ použiť peniaze na čokoľvek, napríklad aj na nákup v internetovom obchode Temu.

Pôžička cez SMS – výhody

Pôžičky cez SMS prinášajú viaceré výhody. Medzi tie najvýznamnejšie patra:

 • rýchly a pohodlný prístup k finančným prostriedkom
 • pôžičku možno použiť na čokoľvek
 • minimálna potreba papierovania
 • prístup je možný kdekoľvek a kedykoľvek
 • môže pomôcť pokryť neočakávané výdavky
 • vhodné pre jednotlivcov bez úverového hodnotenia alebo s nízkym úverovým hodnotením

Vďaka mnohým výhodám sú rýchle SMS pôžičky ihneď do 10 minút v dnešnej dobe veľmi populárne. Poskytujú finančné zabezpečenie v období nečakaných výdavkov.

SMS pôžička nonstop – nevýhody

Ako každý úverový produkt, aj SMS pôžička 50 eur nonstop so sebou prináša určité negatíva. Aké sú jej hlavné nevýhody?

 • vysoké úrokové sadzby a poplatky
 • krátke lehoty splácania
 • ľahká dostupnosť vedúca k impulzívnym pôžičkám
 • riziko upadnutia do dlhového cyklu
 • obmedzené limity pôžičiek
 • možnosť podvodných a nedôveryhodných veriteľov

Tieto nevýhody SMS pôžičiek nonstop môžu niektorých žiadateľov odradiť. Stále však ich výhody v mnohom prevažujú nad nevýhodami. Vždy sa však odporúča spraviť si dobrý prieskum na nájdenie tej najvýhodnejšej SMS pôžičky.

SMS pôžička ihneď bez dokladovania príjmu

Pôžička cez SMS patrí na Slovensku síce medzi nové formy úverovania, ale v zahraničí ide o bežné pôžičky. Vďaka vybaveniu SMS pôžičky ihneď a bez dokladovania príjmu je táto rýchla pôžička ideálna napríklad pred výplatou alebo v prípade nečakaných udalostí.

Pôžičky aj pre nezamestnaných je možné vybaviť akútne prostredníctvom SMS správy ihneď do 10 minút. Ide o rýchle nebankové pôžičky s krátkou dobou splatnosti, ktoré sú veľmi vhodné práve pre nezamestnaných. 

Takáto SMS pôžička s vybavením ihneď a bez dokladovania príjmu predstavuje obvykle malé sumy a je preto vhodná pre nezamestnaných, ktorí sa náhle ocitli bez finančných prostriedkov.

SMS pôžičku možno vybaviť do 10 minút bez zbytočného papierovania z pohodlia domova.

Ako požiadať o SMS pôžičku pre nezamestnaných

Všetko, čo treba urobiť, aby človek požiadal o SMS pôžičku pre nezamestnaných, je poslať veriteľovi SMS správu so svojimi údajmi, ako je meno, adresa a suma, ktorú si chce človek požičať. Možno to urobiť priamo zo svojho mobilného telefónu, čo je jednoduché a pohodlné.

Po prijatí SMS správy veriteľ vyhodnotí žiadosť a oznámi žiadateľovi, či ju schválil. Potom sa určí výška pôžičky a podmienky splácania, zvyčajne s krátkou dobou splatnosti do 30 dní.

Kedysi sa SMS pôžičky vybavovali zaslaním SMS správy na dané číslo a peniaze sa takmer okamžite pripísali na účet žiadateľa. Nové SMS pôžičky sa dnes ľahko dajú vybaviť pohodlne cez mobilný telefón. Neposielajú sa však SMS správy, ale vypĺňajú sa formuláre.

SMS pôžičky sú pre nezamestnaných pohodlným a rýchlym spôsobom prístupu k núdzovým finančným prostriedkom, ale vždy je treba byť si vedomý možných rizík.

Dá sa zohnať SMS pôžička bez registra?

Každému sa môže stať, že sa omešká s platbou. Či už za telefón, šek, alebo splátku pôžičky. Každý takýto záznam omeškania sa však ukladá v úverovom registri. Čím viac negatívnych záznamov v registri žiadateľ o pôžičku má, tým je pre banku rizikovejší.

Obvykle nebankové spoločnosti nekontrolovali úverový register. Dnes musí spoločnosť vyhodnotiť riziko pre klienta aj pohľadom do úverových registrov. Preto je dobré snažiť sa platiť vždy všetko včas a nevytvárať zbytočné dlhy.

Ak však má niekto záznam v registri dlžníkov, nemusí zúfať. Požičiať si môže aj napriek záznamom. To umožňuje napríklad SMS pôžička bez registra. Človek pri nej musí rátať s vyššou úrokovou sadzbou a vyššími nákladmi na splatenie pôžičky.

Poskytovatelia SMS pôžičiek ihneď a bez dokladovania príjmu

SMS pôžičky predstavuje obvykle malé sumy a sú preto vhodné pre nezamestnaných, ktorí sa náhle ocitli bez finančných prostriedkov.

Výhodou týchto SMS pôžičiek je ich rýchle vybavenie prostredníctvom SMS správy ihneď do 10 minút. Ďalším pozitívom je bezúčelovosť, čiže klient nemusí dokladovať, na čo finančné prostriedky minul. V tabuľke sú uvedení najznámejší poskytovatelia overených SMS pôžičiek dostupných ihneď a bez dokladovania príjmu.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
SMS Creditsod 20 €do 350 €5 dní15 dní
Port Systemod 50 €do 500 €15 dní30 dní
CreditONEod 25 €do 800 €1 dňa30 dní
Hyperfinancie.skod 50 €do 1 000 €1 dňa30 dní
Tabuľka poskytovateľov SMS pôžičiek ihneď a bez dokladovania príjmu.

1. SMS Credits – blesková SMS pôžička

Bleskové SMS pôžičky poskytuje spoločnosť SMS Credits, ktorá je známa po celom Slovensku. Tieto úvery sa vybavujú prostredníctvom odoslania krátkej textovej správy, avšak vyžaduje sa aj registrácia vopred, a to online cez webstránku nebankovky.

Charakteristiky pôžičky SMS Credits:

 • pôžička od 20 € do 350 €
 • doba splatnosti od 5 do 15 dní
 • možnosť predĺženia splatnosti za poplatok
 • rýchla pôžička pre každého občana SR nad 18 rokov

Na vybavenie tejto bleskovej SMS pôžičky nie je nutné dokladovať výšku príjmu, nebankovka nevyžaduje ani ručiteľa alebo iné ručenie za úver a nie sú tu ani žiadne skryté poplatky vopred.

2. Port System – mini SMS pôžička

Jedným z poskytovateľov mini SMS pôžičiek je aj spoločnosť Port System, ktorá ponúka SMS pôžičku rýchlo a jednoducho. Noví klienti sa musia zaregistrovať vyplnením krátkeho formulára a o prvú pôžičku musia požiadať online. Opakovaný klient môže o mini pôžičku požiadať aj prostredníctvom SMS správy.

Čo človek získa čerpaním pôžičky od spoločnosti Port System?

 • pôžička od 50 € do 500 €
 • doba splatnosti od 15 do 30 dní
 • SMS pôžička bez nahlianutia do úverového registra
 • pôžička bez dokladovania príjmu

Transparentné úroky a poplatky možno nastaviť podľa potrieb žiadateľa. Kompletná dokumentácia je vždy na jednom mieste, uložená prehľadne v užívateľskom profile klienta, pripravená na nahliadnutie.

3. CreditONE – nové SMS pôžičky

Spoločnosť CreditONE pôsobí na slovenskom finančnom trhu pomerne krátke obdobie. Táto nebanková spoločnosť poskytuje nové SMS pôžičky až do výšky 800 €. Noví klienti si však môžu požiadať len o pôžičku do maximálnej výšky 100 €.

Aké charakteristiky má pôžička od spoločnosti CreditONE?

 • pôžička od 25 € do 800 €
 • doba splatnosti od 1 do 30 dní
 • bez potreby ručenia
 • len pre žiadateľa bez záznamu v registroch
 • SMS pôžička bez dokladovania príjmu
 • bez skrytých poplatkov
 • transparentnosť a prehľadné podmienky
 • celková rýchlosť vybavenia pôžičky

Na úvod je potrebné sa zaregistrovať online cez webstránku, ale následne je už možné prostredníctvom SMS správy požiadať o novú pôžičku kedykoľvek neskôr, a to aj bez pripojenia na internet. Peniaze je možné vďaka tejto novej SMS pôžičke mať na účte ešte dnes alebo najneskôr do 24 hodín. 

4. Hyperfinancie.sk – SMS pôžička 50 EUR

Internetový portál Hyperfinancie.sk má v ponuke SMS pôžičku vo výške od 50 EUR. Dobrou voľbou rýchlej SMS pôžičky pre nezamestnaných ihneď na účet môže byť napríklad Malá Hyperpôžička.

Čo človek získa čerpaním Malej Hyperpôžičky?

 • pôžička od 50 € do 1 000 €
 • splatnosť od 1 do 30 dní
 • individuálna úroková sadzba
 • bezúčelový úver – peniaze možno použiť na čokoľvek
 • pôžička bez dokladovania príjmu a bez nahliadnutia do registra
 • žiadne poplatky za vybavenie či vedenie pôžičky

Prostredníctvom SMS je možné požiadať o mikropôžičku, teda o krátkodobú pôžičku napríklad vo výške 50 EUR. Ako prvé sa musí žiadateľ cez SMS zaregistrovať na určenom telefónnom čísle – v texte pošle všetky potrebné údaje, požiada o zvolenú sumu a o dobu splácania.

Po schválení pôžičky zo strany veriteľa sa finančné prostriedky posielajú na bankový účet, na ktorý budú pripísané štandardne do 24 hodín od ich odoslania. Takto ich majiteľ môže využiť na čokoľvek, napríklad aj na nákupy v obchode Fruugo.