Pôžička na čokoľvek – na dovolenku pre cestovatelov

Radi spoznávate svet? Chceli by ste s rodinou vycestovať k moru alebo zažiť exotickú dovolenku, avšak jedinou prekážkou je pre vás nedostatok peňazí? Vďaka výhodnej pôžičke môžete aj vy zažiť dovolenku snov už toto leto.

Pôžička na letnú dovolenku

V prípade pôžičky na letnú dovolenku nie je potrebné, aby ste si brali veľký úver. Pár stoviek eur vám stačí k tomu, aby ste mohli vycestovať s rodinou napríklad do Chorvátska. Ak by ste chceli cestovať ďalej, budete už potrebovať pôžičku možno aj pár tisíc eur.

Ako si vybaviť pôžičku na leto?

Pôžička na letnú dovolenku je taký istý typ pôžičky, aký by ste si vybavili bežne behom roka. Jedná sa o bezúčelovú pôžičku, pri ktorej nemusíte dokladovať, ako boli finančné prostriedky použité. Banka od vás nebude pýtať bločky, faktúry ani iné dokumenty.

Bezúčelovú pôžičku si môžete vybaviť aj cez internet. Poslúži vám na to výhodný online úver. Ten si môžete vybaviť kedykoľvek z pohodlia domova. Požiadať oň môžete 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Pri online pôžičke nie je potrebná osobná návšteva pobočky banky

Pri úvere, ktorý si vybavujete cez internet, nie je potrebné navštíviť banku alebo pobočku nebankovej spoločnosti osobne. Práve to je dôvod, prečo sa stále viac Slovákov rozhoduje pre online úver. Žiadosť vyplníte cez internet. Následne vás kontaktuje pracovník finančnej inštitúcie. On s vami žiadosť dokončí.

Nezabudnite, že aj pri online úvere je potrebné dokladovať  príjem.

Pôžička nie je to jediné, čo na dovolenku potrebujete

Peniaze na dovolenku však nie sú to jediné, na čo treba myslieť. Okrem vybavenia potrebných dokumentov, nezabudnite aj na cestovné poistenie. Cena poistenia závisí od toho, do akej krajiny cestujete. Čím exotickejšia krajina, tým drahšie poistenie.

Stále viac Slovákov sa však rozhoduje pre dovolenku na Slovensku. V prípade výletov do prírody, na vodné plochy alebo do národných parkov nezabudnite na poistenie do hôr. To ochráni vašu peňaženku v prípade, že sa vám na horách niečo stane.

Medzi najčastejšie úrazy v slovenských horách patrí:

  • vyvrtnutie členku
  • poranenie kolena
  • zablúdenie
  • pád
  • nevoľnosť
  • vyčerpanie
  • úraz chrbtice alebo hrudníka