FAQ – časté otázky ohľadom rýchlej pôžičky

1. Aké sú podmienky pre získanie pôžičky?

Pre získanie pôžičky Vám postačí splnenie dvoch podmienok. Mať príjem (nemusíte byť zamestnaný, stačí napríklad poberať dôchodok, popr. materskú) a dovŕšený vek 18 rokov. Samozrejmosťou je riadne splácanie prípadných predošlých úverov od akejkoľvek inej finančnej inštitúcie.

2. Som dôchodca a mám záujem o pôžičku

Pôžička do24hodin.sk poskytuje pôžičky aj ľuďom v dôchodkovom veku. V takom prípade je potrebné predložiť aktuálny dôchodkový výmer.

3. Som mamička na materskej dovolenke a mám záujem o pôžičku

V prípade, že ste na materskej dovolenke, je nutné dokladovať potvrdenia o dávkach a príspevkoch ktoré poberáte.

4. Kôľko peňazí si môžem požičať?

Poskytneme Vám pôžičku v sume od 100 do 6 000 € na dobu splatnosti 12 až 60 mesiacov. Požičiate si len toľko, koľko uznáte za potrebné.

5. Nestíham so splátkami. Môžem si splácanie predĺžiť?

Vážime si každého klienta. V prípade, že sa Vám nedarí splácať svoj úver načas, čo najrýchlejšie nás kontaktujte a budeme sa snažiť vyjsť v ústrety v najvyššej možnej miere.

Našim cieľom je spokojnosť zákazníka, preto sa vždy snažíme o prijateľný kompromis pre obe strany. Predĺženie pôžičky je výhodnejšie, než sa dostať do finančnej tiesne kvôli zameškaným splátkam.

6. Môžem získať viac než jednu pôžičku?

Nie, na druhú pôžičku budete mať nárok až po úspešnom splatení predchádzajúcej pôžičky.

7. Za ako dlho v prípade schválenia pôžičky dostanem peniaze na účet?

Ak Vám bude pôžička po vyplnení formulára a dodaní potrebného potvrdenia odsúhlasená, peniaze Vám budú zaslané do 24 hodín. Potom už záleží jedine na Vašej banke, ako rýchlo dokáže prijať nami zaslanú sumu a uložiť ju na Váš účet.

8. Do kedy musím pôžičku splatiť?

Štandardná lehota na splatenie pôžičky sa odvíja podľa zmluvnej dohody v rozmedzí 12 až 60 mesiacov. V prípade, že nie ste schopný pôžičku načas splatiť, je možné požiadať o tzv. predĺženie pôžičky.

9. Ako a kde mám žiadať o pôžičku?

Získať pôžičku je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť jednoduchý a prehľadný on-line formulár na našich internetových stránkach. V prípade záujmu Vám pridelíme vlastného finančného agenta, s ktorým môžete pôžičku a všetky potrebné informácie prekonzultovať osobne.