Pôžičky na občiansky preukaz – Pôžičky bez registra

Pôžičky na občiansky preukaz je produkt, ktorý vo forme úplne odpovedajúcej zadaniu tohoto kľúčového slova neexistuje. Pri každej pôžičke sa musíte preukázať nejakým dokladom totožnosti.

Občiansky preukaz patrí medzi tie najčastejšie používané. Okrem toho môžete použiť cestovný pas, niekedy aj vodičský preukaz alebo zbrojný preukaz.

Pôžičky po preukázaní svojej identity je možné získať v niektorých nebankových spoločnostiach. Promptné vybavenie s minimálnym čakaním a okamžitých schválením samozrejme čosi stojí, takže musíte počítať do vysokými úrokmi, rovnako aj RPMN bude značná.

Oplatí sa tiež riadne sa oboznámiť s podmienkami v úverovej zmluve, aby ste neskôr neostali nemilo zaskočení podmienkami na ktoré ste pristúpili.

Pôžička na OP ihneď sa vám za takýchto podmienok môže skutočne vypomstiť a napríklad taká exekúcia je ozaj nepríjemná záležitosť.

Nebankové spoločnosti majú prepracovaný marketing, ktorý používa rôzne jednoduché lákadlá. Banky pôsobia pre bežných ľudí komplikovane, rigidne či až nepríjemne.

Nebankové spoločnosti sa na druhú stranu snažia štylizovať do roviny priateľských spoločností, ktoré radi pomôžu, radi požičajú.

Skutočnosť je však taká, že pôžička na občiansky preukaz jednoducho neexistuje. Ide iba o jednoduchý reklamný či marketingový ťah, ktorý má vyvolať dojem, že pôžičku je možné získať skutočne jednoducho.

Občianske pôžičky však do určitej miery existujú, hoci samotný občiansky preukaz vám k ich vybaveniu rozhodne stačiť nebude. Ponuka rôznych pôžičiek od nebankových spoločností je skutočne široká. Tieto pôžičky majú svoje výhody a nevýhody.

Výhody

Výhody sú zrejmé. Pôžičky od nebankových spoločností je mimoriadne jednoduché získať.

Zoberme si napríklad také online pôžičky. Cez internet si tak môžete vybaviť pôžičku už v priebehu niekoľkých minút. Nikam nemusíte cestovať, žiadne papiere netreba podpisovať.

Stačí vyplniť jednoduchý online formulár, kde sa vás nebanková spoločnosť spýta na meno a priezvisko, adresu trvalého bydliska, adresu prechodného bydliska, číslo mobilného telefónu, bankové spojenie, číslo občianskeho preukazu a tak ďalej.

Nevýhody

Spomeňme však aj nevýhody občianskych pôžičiek od nebankových spoločností. Najväčšou nevýhodou tohto typu pôžičiek je jednoznačne ich cena. Takéto pôžičky sú mnohonásobne drahšie ako ich alternatívy v bankách. Kým pri kreditnej karte máte pôžičku do 30 dní zdarma, s nebankovkou platíte desiatky percent.