Online pôžičky – Pôžičky bez registra

Pôžičky online je jeden z najhľadanejších výrazov na internete, ktoré sa vzťahujú k pôžičkám. Ide o pomerne všeobecný výraz, takže zahŕňa aj produkty a rovnako aj stránky, ktoré sa tématike pôžičiek na internete venujú.

Možnosť požiadať o pôžičku online ponúka väčšina slovenských bánk. Rovnako nebankové spoločnosti nezaostávajú a tiež ponúkajú možnosť podať žiadosť cez online formuláre. Niektoré dokonca sľubujú, že výsledok schvaľovacieho procesu vám oznámia do 2 hodín.

Online pôžička je jedna z najrýchlejším možností ako získať peniaze.

Pôžičky online ihneď

Pôžička online ihneď je hľadanie, ktoré sa zameriava na hlavnú výhody pôžičky online – rýchlosť. Ihneď vám samozrejme peniaze nikto neposkytne, v prípade splnenia podmienok však môže ísť skutočne o krátke doby.

Osobný kontakt je stále potrebný, kvôli nutnosti podpísať zmluvu a iným formalitám. Platí však úmera, čím rýchlejšie sa chcete k peniazom dostať, tým drahšie vás to vyjde.

Pôžička online pre nezamestnaných

Pôžička online pre nezamestnaných je asi dosť zriedkavá. Možnosť podať žiadosť cez web samozrejme majú aj nezamestnaní. Väčšina poskytovateľov však žiada doklad o pravidelnom príjme a to presne nezamestnaní nespĺňajú.

Z množstvo poskytovateľov, sa určite nájdu firmy, ktoré budú ochotné poskytnúť svoje peniaze aj nezamestnaným. Je však dobre rozmyslieť si, či to je ekonomicky správne.

Pôžičky online bez dokladovania príjmu

Pôžičky online bez dokladovania príjmu v súčasnosti už nie je možné poskytovať. NBS zaviedla nové podmienky podľa ktorých každá banka aj nebanková spoločnosť majú povinnosť žiadať dokladovanie príjmu a nahliadať do úverových registrov.