Pôžička do 3 minút na účet – online a bez predlžovania

Veľa ľudí sa často ocitne v situácii, kedy potrebuje súrne peniaze na neočakávaný výdavok alebo si potrebuje kúpiť vysnívanú vec a nechce čakať, pokiaľ si na ňu nasporí peniaze. Vtedy pomôže pôžička do 3 minút na účet, ktorá je navyše bezúčelová a môže sa použiť na čokoľvek. Kde sa dá takáto pôžička získať?

V živote občas nastanú situácie, keď človek potrebuje okamžitú finančnú pomoc. Vtedy môže pomôcť práve pôžička. Zatiaľ čo v minulosti bolo ich vybavenie dlhým a často zložitým procesom, dnes je už veľa pôžičiek dostupných pomerne rýchlo a jednoducho, dokonca do 3 minút na účet.

Pôžičky online ihneď na účet

Keď si niekto potrebuje požičať peniaze a nemôže sa z rôznych dôvodov dostať do banky, prípadne k obchodnému zástupcovi, má možnosť zobrať si pôžičku online ihneď na účet. V technologicky vyspelej dobe je ideálne, ak si človek vie aj cez internet požičať peniaze.

V ponuke sú bankové pôžičky pre bonitných klientov aj nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu a pôžičky bez registra. Pre menšie čiastky sú v ponuke pôžičky pred výplatou, ktoré je možné dostať na účet už za pár minút.

Je dôležité vybrať si online pôžičku správne a ešte predtým sa oboznámiť s jej samotnými podmienkami, aby nedošlo k nedorozumeniam a zbytočným problémom pri je splácaní.

Výhody pôžičiek online ihneď na účet

Online pôžičky so zaslaním peňazí ihneď na účet majú veľa výhod:

 • dajú sa vybaviť z pohodlia domova
 • jednoduchý a rýchly proces
 • peniaze môže mať človek na účte už do niekoľkých minút po schválení pôžičky
 • nebankové spoločnosti majú často pri online formulároch k dispozícií aj kalkulačku, čiže potenciálny záujemca si môže vopred aspoň orientačne vyrátať, o koľko pôžičku preplatí
 • bezúčelové úvery – žiadateľ teda nemusí dokladovať ani jeden minutý cent
 • podmienky sú nastavené pomerne flexibilne
 • ručiteľ nie je potrebný

Vďaka týmto hlavným výhodám sa už mnoho ľudí rozhodlo uprednostniť online pôžičky pred inými typmi pôžičiek.

Nevýhody rýchlych online pôžičiek

Ako každý finančný produkt, aj rýchle online pôžičky majú svoje nevýhody:

 • podmienky poskytovania úverov bývajú občas menej zrozumiteľné
 • vysoké úroky a RPMN znamenajú, že často dôjde k výraznému preplateniu požičanej sumy
 • bez kontroly v registri dlžníkov a pravidelného príjmu nepožičia takmer nikto
 • krátka doba splatnosti, často v horizonte maximálne jedného, dvoch mesiacov
 • predĺženie doby splácania je často ošetrené nemalými poplatkami
 • nesplácanie a opakované meškanie splátok môže vyústiť až do exekúcie

Aj napriek týmto nevýhodám viacero ľudí siahne po online pôžičkách v prípade nečakaných výdavkov.

Rýchle pôžičky bez registra

Ďalším kritériom dôležitým pri dostupnosti, a teda aj rýchlosti vybavenia pôžičky je skutočnosť či má žiadateľ zápis v registri dlžníkov. Banky, no tak isto aj veľa nebankoviek môže v takomto prípade žiadosť zamietnuť.

Sú však niektoré nebankové spoločnosti, ktoré ponúkajú pôžičky ihneď na účet online bez registra. Ide väčšinou o malé pôžičky v hodnote niekoľko stoviek eur. Ich získanie je však otázkou niekoľkých minút a v istých situáciách môžu byť ideálnym riešením.

Príkladom bleskovej pôžičky bez registra a zároveň bez dokladovania príjmu je napríklad produkt Malá HyperPôžička či pôžička od spoločnosti Pôžičkomat.

Malá HyperPôžička – rýchla pôžička do 5 minút bez dokladovania príjmu

Medzi rýchle nebankové pôžičky poskytované do 5 minút patrí napríklad Malá HyperPôžička. Medzi jej charakteristiky patrí:

 • pôžička od 50 € do 1 000 €
 • splatnosť od 1 do 30 dní
 • pôžička bez dokladovania príjmu
 • ročná úroková sadzba od 20 %
 • rýchle vybavenie
 • pôžička na mieru

Nevýhodou tejto pôžičky, ktorá je vhodná aj pre nezamestnaných, je vysoká úroková sadzba a obmedzená suma pôžičky.

Pôžičkomat – rýchla pôžička online

Typickým predstaviteľom rýchlych pôžičiek online je Pôžičkomat. Ten poskytuje nebankové úvery od 50 € do 500 €. Noví klienti si môžu požičať do 500 €, dlhodobí až do 900 €.

Charakteristiky pôžičky od spoločnosti Pôžičkomat:

 • výška pôžičky od 50 € do 500 €
 • dlhodobí klienti až do 900 €
 • splatnosť od 5 do 31 dní
 • bez skrytých poplatkov
 • bez poplatkov za vedenie účtu
 • bez nahliadania do registra dlžníkov

Nebanková spoločnosť ponúka úvery bezúčelovo, teda na čokoľvek. Vyplatenie úveru je priamo na bankový účet obvykle do 24 hodín.

Aj keď sa vyždauje dokladovanie príjmu, pôžičky môžu čerpať aj pre ľudia s nižším príjmom, ako napríklad ženy na materskej dovolenke, dôchodci, živnostníci či študenti.

Peer-to-peer pôžičky

Pri možnostiach rýchlych pôžičiek bez dokladovania príjmu možno ešte spomenúť Peer-to-peer pôžičky (P2P), ktoré možno nazvať aj ako pôžičky od ľudí ihneď. Ide tiež o zaujímavú možnosť pôžičky pre nezamestnaných či ľudí so zápisom v registri, keďže podmienky získania týchto úverov sú viac flexibilné.

P2P pôžičky sa zvyčajne ponúkajú prostredníctvom online platforiem, ktoré spájajú veriteľov s dlžníkmi. Platforma pôsobí ako sprostredkovateľ medzi oboma stranami, vybavuje transakcie a za svoje služby si účtuje poplatok.

S P2P spôsobom požičiavania si financií sa spája tiež možnosť investície, nakoľko sa človek môže podieľať aj ako veriteľ, a teda peniaze je možné aj požičiavať. Zisk následne prichádza v podobe úrokov.

Finzo pôžička – rýchla pôžička do 5 minút

Finzo je jednou z mála platforiem na Slovensku, ktoré ponúkajú rýchlu pôžičku do 5 minút typu P2P. Finzo pôžičku je do určitej výšky možné získať aj bez dokladovania príjmu. Všetko záleží od hodnotenia klienta pomocou údajov z úverového registra EOS KSI a CreditCheck.

Na základe týchto údajov je žiadateľovi pridelené počiatočné skóre, od ktorého sa následne odvíja možná výška úveru.

Ak chce žiadateľ o pôžičku zvýšiť svoje úverové hodnotenie, musí poskytnúť ďalšie informácie, napr. výpis z bankového účtu za posledných 6 mesiacov a zodpovedať doplňujúce otázky portálu.

3-TROJKA – pôžička do 3 minút na účet

Rýchla online pôžička do 3 minút na účet, ktorá sa dá ľahko vybaviť online. Ak niekto potrebuje peniaze ihneď, stačí vyplniť si žiadosť prostredníctvom internetu. S touto pôžičkou sú peniaze do 3 minút na účte žiadateľa.

Ak si niekto potrebuje urgentne požičať a peniaze mať ihneď, mal by siahnuť po najrýchlejšej možnosti na trhu. S pôžičkou 3-TROJKA možno získať peniaze už do 3 minút na účet. Stačí si podať jednoduchú online žiadosť. Požičať si možno od 50 € do 1 000 €.

Expresná pôžička 3-TROJKA funguje na princípe recipročného mechanizmu. Nejde o klasickú pôžičku, pri ktorej je potrebné podať žiadosť online ale systém automaticky a bezplatne odošle SMS správu s odkazom, na ktorom si reálne dokáže človek vybaviť pôžičku do 3 minút.

Aby mohlo dôjsť k zrýchlenému konaniu, je potrebné dodržať tento postup. Jedine pomocou odkazu, ktorý klientovi príde na zadané telefónne číslo a rovnako na e-mail, dokáže skutočne efektívne dosiahnuť zrýchlený proces analýzy pôžičky.

Home Credit – rýchla pôžička do 15 minút

Nebanková spoločnosť Home Credit má v ponuke rýchlu online pôžičku pod názvom Flexibilná pôžička na kartu. Jednou z jej mnohých výhod je jej rýchle vybavenie online do 15 minút. Čo ďalšie človek získa čerpaním tejto pôžičky?

 • pôžička od 400 € do 10 000 €
 • úrok od 16,9 %
 • bezúčelová pôžička na čokoľvek
 • pôžička bez ručiteľa
 • flexibilná pôžička – každý mesiac si možno prispôsobiť výšku splátky
 • vybavenie a vedenie zadarmo

Na získanie pôžičky od spoločnosti Home Credit je potrebné splniť len dve podmienky:

 • vek minimálne 18 rokov
 • dokladovať stály zdroj príjmu napríklad výpisom z účtu

Flexibilná pôžička na kartu od spoločnosti Home Credit predstavuje revolvingový úver, ktorý možno čerpať opakovane na čokoľvek. S Flexibilnou pôžičkou možno každý mesiac splácať inú sumu

Výšku mesačných splátok a dobu splácania umožňuje vypočítať online kalkulačka na webových stránkach nebankovky. Žiadosť o pôžičku možno vybaviť v pobočke alebo v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu z pohodlia domova zo svojho počítača alebo mobilného telefónu. Stačí vyplniť nezáväznú online žiadosť o pôžičku.

Krátkodobé pôžičky

Krátkodobé pôžičky sa stali obľúbenými hlavne medzi ľuďmi, ktorí potrebujú rýchly prístup k hotovosti. Sú totiž rýchlym spôsobom, ako získať peniaze v prípade neočakávaných výdavkov. Na vybavenie online či SMS pôžičky skutočne stačí pár minút a po schválení sú obyčajne peniaze ihneď na účte.

Krátkodobo si možno požičať zvyčajne menšie sumy – obvykle ide o rýchle pôžičky do 350 €. Doba splatnosti je krátka, spravidla ide o pôžičku na 30 dní. Krátkodobo požičajú peniaze zvyčajne nebankové spoločnosti.

SMS pôžičky

Krátkodobé pôžičky sú prevažne pôžičky nebankové, ktorých doba splatnosti je štandardne niekoľko týždňov alebo niekoľko mesiacov. Získať takúto nebankovú pôžičku možno napríklad prostredníctvom SMS pôžičky, zvyčajne sa však treba najprv registrovať online.

Vybavenie SMS pôžičky nonstop je veľmi rýchle, nebankové spoločnosti ponúkajú v podstate peniaze ihneď. Požiadať o ne možno kedykoľvek – počas pracovných dní i cez víkend.

SMS pôžičky dnes už nefungujú tak, že stačí poslať krátku textovú správu na uvedené telefónne číslo. Po tom, ako poskytovanie nebankových pôžičiek začalo podliehať dohľadu Národnej banky Slovenska, väčšina nebankových spoločností vyžaduje registráciu online cez internetovú stránku.

SMS Credits – rýchla SMS pôžička

Pôžička cez SMS je základným produktom nebankovej spoločnosti SMS Credits, ktorá je známa po celom Slovensku a poskytuje úvery každému. Tieto úvery sa vybavujú prostredníctvom odoslania krátkej textovej správy, avšak vyžaduje sa registrácia vopred, a to online cez webstránku nebankovky.

Charakteristiky pôžičky SMS Credits:

 • pôžička od 20 € do 350 €
 • doba splatnosti od 5 do 15 dní
 • možnosť predĺženia splatnosti za poplatok
 • rýchla pôžička pre každého občana SR nad 18 rokov

Na vybavenie nie je nutné dokladovať výšku príjmu, nebankovka nevyžaduje ani ručiteľa alebo iné ručenie za úver a nie sú tu ani žiadne skryté poplatky vopred.