Spotrebný úver porovnanie – aké možnosti na trhu sú

Spotrebný úver je bežným prostriedkom pre mnohých ľudí, ktorí chcú financovať svoje túžby. Rozhodnutie, ktorý z úverov si vybrať je veľmi dôležité, preto je porovnanie spotrebných úverov namieste. Je potrebné preskúmať, ktorý je najvýhodnejší pre každú finančnú situáciu.

Porovnanie spotrebných úverov zahŕňa zváženie kritérií, ako sú úrokové sadzby, poplatky, trvanie úveru, prístupné podmienky a prípadné nebezpečenstvo. Je preto veľmi dôležité preštudovať si dopredu všetky podmienky spotrebiteľských úverov, porovnať ich a vybrať ten, ktorý je pre človeka najvhodnejší.

Ako získať pôžičku od Raiffeisen banky?

Ak hľadá klient finančnú podporu pre svoje podnikanie alebo pre konkrétny projekt, jeho prvou myšlienkou by mohla byť Raiffeisen banka. Banka ponúka rozsiahly sortiment finančných služieb, vrátane úverov, úverových kariet, vďaka ktorým je možné získať hotovosť, ktorú potrebuje.

Prvá vec, na ktorú by si mali dať klienti pozor, je dostupnosť pôžičky. Táto banka poskytuje pôžičky fyzickým osobám a nie je potrebné mať vysoký príjem ani veľa účtov v tejto banke, aby klient získal pôžičku od Raiffeisen banky.

Jednoducho je potrebné zvládnuť jej požiadavky, najmä ak sa rozhodne pre veľkú pôžičku.

Ďalšou vecou, na ktorú by si klienti mali dať pozor, je úroková sadzba. Banka môže poskytnúť klientom pôžičky s úrokovou sadzbou do 14,81 % ročne. Ponúka často zaujímavé a flexibilné programy aj pre svojich najtrvalejších klientov.

Ďalším aspektom, ktorý by klienti mali zvážiť, je správny čas na požiadanie o pôžičku. Každý jeden človek by mal vedieť, kedy je pre neho ten správny čas na zobratie si pôžičky. Takže si treba uvedomiť, že je potrebné dôkladne preskúmať dostupné možnosti a uistiť sa, že klient urobí všetky potrebné kroky pred podaním žiadosti.

Ak je teda klient v neistote týkajúcej sa toho, ako získať hotovosť potrebnú napríklad na podnikanie, je dobré zvážiť ponuku pôžičiek od Raiffeisen Banky.

Pôžička od Tatra banky

Tatra banka ponúka 3 spotrebiteľské úvery. Bezúčelový, refinančný a na splátky.

Bezúčelovú pôžičku od Tatra banky je možné získať rýchlo a jednoducho. Je možné si požičať až do výšky 30 000 € bez toho, aby mal klient účet v banke. Vybavenie tejto pôžičky od Tatra banky je možné prostredníctvom webovej stránky, mobilnej aplikácie či na pobočkách banky.

Refinančný úver je ďalší spotrebný úver od Tatra banky, ktorý je možné získať od 500 do 30 000 € na obdobie 1 až 8 rokov. Navyše k tejto pôžičke, Tatra banka ponúka výhodnú úrokovú sadzbu od 5,99 % do 8,99 % ročne.

Pôžička na splátky je výhodná pre tých, ktorí si chcú platbu za tovar rozložiť na dlhšie obdobie. Je možné ju využiť na čokoľvek, čo klient potrebuje, pričom táto služba nie je viazaná na povinnosť byť klientom banky.

Čo ponúka Home Credit pôžička?

Pôžička od Home Credit je bezhotovostný úver určený na financovanie rôznych potrieb klientov. Jeho cieľom je, aby každému klientovi poskytli úver a služby podľa jeho potrieb na rýchle a bezpečné financovanie. Táto služba je vhodná pre tých klientov, ktorí väčšinou svoju spotrebu financujú bezhotovostnými transakciami.

Spotrebný úver od Home Credit je produkt určený pre fyzické osoby vo veku od 18 do 65 rokov s pravidelným príjmom. Úver poskytuje bez záznamu v úverovom registri. Navyše, úver je poskytovaný v podobe kreditnej karty. Klientom umožní financovanie nákupov v obchodoch a prevádzkach Home Credit, ako aj v obchodoch partnerov Home Credit.

Výhody spotrebného úveru od Home Credit sú:

 • klient môže využívať úver bez hotovosti
 • úver je poskytovaný v podobe kreditnej karty
 • poistenie pre prípad strát, zrútenia a odcudzenia
 • možnosť vysokej bezúročnej lehoty pri nákupe tovaru
 • umožňuje klientom financovanie nákupov v obchodoch a prevádzkach Home Credit, ako aj v obchodoch partnerov Home Credit

Postup získania úveru:

 1. úvodná žiadosť
 2. zadanie údajov: vyplnenie žiadosti o úver
 3. vyhodnotenie: preverovanie údajov a ohodnotenie žiadosti
 4. rozhodnutie: poskytnutie alebo zamietnutie žiadosti o úver
 5. splátky: splácanie úveru v stanovených termínoch

Ak človek uvažuje o tom, že by požiadal o pôžičku od Home Credit, musí vedieť, že:

 • súhlasí so všeobecnými podmienkami úveru Home Credit
 • bude musieť predložiť príjmové doklady pri predložení žiadosti
 • každý mesiac bude musieť splácať stanovené splátky

Ak teda hľadá klient riešenie, spotrebný úver od Home Credit môže byť jednou z možností.

Aké sú možnosti Maják pôžičky?

Maják pôžička je finančná služba ponúkaná po celom Slovensku. Poskytuje osobám s nízkym príjmom prístup k pohodlným a bezpečným pôžičkám. Maják Pôžička je založená na princípe úspor pre zákazníka. Klienti môžu získať až 1 000 € na splácanie ich úveru.

Maják pôžička je výhodná pre klientov, pretože ponúka pohodlné a bezpečné splácanie. Úroky sú uvedené v popise pôžičky a ich výška sa môže líšiť.

Maják pôžička je:

 • flexibilná – poskytuje klientom možnosť splácať úver v niekoľkých mesačných splátkach a klienti si tak môžu zvoliť časový rámec, ktorý vyhovuje ich úverovému plánu
 • ľahko dostupná – zákazníci majú možnosť získať úver online, telefonicky alebo osobne
 • bezpečná – klienti sú chránení pred predražením a Maják Pôžička pripravuje súhlasnú zmluvu, ktorá umožňuje, aby klienti boli informovaní o ich právach a povinnostiach
 • dostupná pre všetkých – zákazníci dostanú pôžičku, či už majú platobnú históriu, alebo nie

Klienti môžu byť uvedení do programu Maják Pôžička cez svojho certifikovaného poskytovateľa. Budú potrebovať doložiť údaje z úverového profilu, aby splnili požiadavky.

Musia preukázať, aká je ich príjmová schopnosť, a poskytovateľ úveru odobrí, alebo zamietne pôžičku. Klienti musia tiež poskytnúť informácie o svojej minulosti platobných záväzkov, aby poskytovateľ úveru mohol overiť, že sú schopní úver splácať.

Maják pôžička je bezpečná a dostupná metóda na financovanie pohľadávok.

Pôžičkomat

Pôžičkomat je jednou zo spoločností poskytujúcich spotrebiteľské úvery. Spoločnosť poskytuje krátkodobé a strednodobé úvery, ktoré sú vhodné pre všetkých, ktorí potrebujú získať finančný záloh alebo aj dočasné financovanie.

Spočíva to v tom, že človek uzavrie s Pôžičkomatom dohodu, v ktorej sa stanoví, koľko financií môže spotrebiteľ požiadať, celkový mesačný úrok za úver a tiež, koľko financií bude musieť poskytovať.

Jednou z výhod používania Pôžičkomatu je jeho krátkodobý úver. Ak by človek potreboval finančnú injekciu do svojho rozpočtu, Pôžičkomat môže byť veľkou pomocou. Úver od Pôžičkomatu je tiež veľmi flexibilný. Klient si sám určuje predĺženie, čiastku, za ktorú chce požiadať o úver a dátum splátky.

Uzatvorenie zmluvy o pôžičke je tiež veľmi jednoduché. Všetko, čo musí klient urobiť, je vyplniť online formulár a poskytnúť všetky potrebné osobné údaje. Ďalej bude požiadaný o prílohy, ako je doklad totožnosti a potvrdenie o príjme zo závislej činnosti. Výhodou je tiež rýchlosť. Už do 24 hodín po obdržaní všetkých potrebných dokumentov je úver na účte klienta.

Úver je veľmi drahý v porovnaní s inými typmi úverov v republike a mesačná splátka je určená ako percento z celkovej hodnoty úveru. V súhrne možno skonštatovať, že Pôžičkomat je veľmi užitočná možnosť, ak človek hľadá krátkodobý spotrebiteľský úver. Vlastnosti, ako je jednoduchosť, flexibilita a rýchlosť, sú na špičkovej úrovni.

Pôžička od Slovenskej sporiteľne, SLSP

Slovenská sporiteľňa (SLSP) je v súčasnosti najväčším poskytovateľom úverov na Slovensku. Už od roku 1996 poskytuje pôžičky a úvery rôznym typom klientov. Najvýhodnejšie úrokové sadzby sú pre dlhšie splátkové obdobia.

Úvery na auto sú určené pre klientov, ktorí plánujú kúpiť osobné vozidlo v časti nového alebo použitého vozidla. Pôžičky Slovenskej sporiteľne sa poskytujú od 500 € do 20 000 € s mierou úroku od 5,9 %.

Splatnosť SLSP pôžičky je nastaviteľná max. na 72 mesiacov. K poskytnutiu úveru je potrebné spĺňať podmienky, ako je vek žiadateľa, príjem či trvanie pracovného vzťahu.

Všetci záujemcovia o úver či SLSP pôžičku si ju môžu osobne vybaviť v niektorej z mnohých pobočiek Slovenskej sporiteľne. Prípravu tohto úveru môže zjednodušiť online vyplnenie dostupného formulára na webovej stránke Slovenskej sporiteľne.

Ak chce klient využiť produkty úverov a pôžičiek Slovenskej sporiteľne, mal by si preštudovať všetky dostupné informácie. Je dôležité mať vopred jasnú predstavu, aký úver alebo pôžičku si praje. Je nesmierne dôležité zvážiť všetky potrebné informácie ohľadom ponúkaných typov produktov.

mBank pôžička

Mbank je moderná finančná inštitúcia, ktorá poskytuje svojim klientom veľmi odlišný a flexibilný prístup k bankovým službám. Mnoho jej služieb zahŕňa poskytovanie rôznych úverových možností. Jednou z týchto možností je mBank pôžička.

mBank pôžička je pohodlným a spoľahlivým spôsobom, ako splniť finančné potreby. Jediným krokom je nastavenie pôžičky, ktorá zabezpečí, aby boli jej náklady nastavené v súlade s potrebami klienta. Po prvom prihlásení je možné získať svoj úver v priebehu niekoľkých dní.

mBank pôžička poskytuje jednoduchý a rýchly postup aplikovania, pomocou ktorého je možné získať peniaze doslova jedným dotykom. Krátkodobé a strednodobé úvery sú k dispozícii na rôzne účely, ako napríklad:

 • financovanie nákupu alebo inštaláciu domáceho zariadenia
 • financovanie dovolenky alebo pobytu
 • financovanie konkrétneho projektu
 • financovanie štúdia alebo vzdelávacích kurzov

Všeobecne môžu klienti požiadať o mBank pôžičku vo výške od 500 až do 1 500 €. Priradenie úveru je úplne automatizované a môže trvať niekoľko hodín, aby bola v konečnom dôsledku schválená žiadosť. Užívatelia si môžu vybrať medzi splátkami od jedného až šesť mesiacov.

mBank zároveň poskytuje svojim klientom profesionálnu poradenskú službu, ktorá môže pomôcť vybrať najvhodnejšiu úverovú možnosť pre klientove potreby. Pracovníci sú tiež k dispozícii na otázky týkajúce sa úveru, ktoré môžu mať klienti.

mBank pôžička je štandardom, ak hovoríme o úveroch pre obyčajných ľudí. Medzi jej výhody patria jednoduché a rýchle procesy vybavenia, prispôsobiteľnosť jej úverových služieb a profesionálny poradenský tím pre jej klientov.

Profi Credit a jej možnosti

Profi Credit pôžička je moderné a pohodlné riešenie pre danú finančnú situáciu. Je jedným z najžiadanejších produktov na trhu s pôžičkami vďaka jeho prijateľným podmienkam, vysoko efektívnym podporným systémom a jednoduchým schválením.

Ak sa chce človek zbaviť finančných bariér a začať znižovať všetky svoje dlhy a splácať svoje účty, potom je Profi Credit pôžička presne to, čo potrebuje. Tento produkt je pripravený na to, aby pomohol vyriešiť krátkodobé aj dlhodobé finančné problémy a potreby.

Profi Credit pôžička môže byť ľahko dostupná, a čo je ešte lepšie, je to, že nie sú požadované žiadne špeciálne doklady, čo uľahčuje proces schválenia. Pokiaľ ide o priemerné úrokové sadzby, Profi Credit ich dáva nízke, a preto to žiadateľa až toľko nemusí stáť.

Vďaka rôznym zľavám a výhodám, ktoré Profi Credit poskytuje, je možné ušetriť až 25 %. Okrem toho existuje veľa jednoduchých a pohodlných spôsobov, ako splácať pôžičku, ktorá sa líši prispôsobením sa klientovým jedinečným finančným potrebám. To umožňuje, aby splácanie pôžičky bolo čo najúnosnejšie a bolo ľahko splatné.

Profi Credit je taktiež vynikajúce v zákazníckom servise, takže ak má klient akékoľvek otázky alebo komentáre, môže sa obrátiť na zákaznícku podporu, ktorá mu s nimi pomôže. Ich kompletný team je pripravený poskytnúť pomocnú ruku každý týždeň, aby tak klienti mohli riešiť svoje finančné problémy.

Preto ak žiadateľ hľadá finančný produkt, ktorý je rýchlo dostupný, mal by vyskúšať Profi Credit pôžičku. Táto pôžička je skvelým riešením, ktoré poskytuje obrovské benefity a je schopné vyriešiť všetky finančné starosti.

Provident pôžička

Provident pôžička je jednou z najobľúbenejších možností, ktoré môžu občania získať. Táto pôžička je typicky bezúčelová, čo znamená, že je možné ju na čokoľvek použiť. Účelom tohto druhu úveru je eliminovať finančné ťažkosti.

Pôžičky od Provident sú ľahko dostupné pre rôzne skupiny ľudí a záujemcov o úver. Je to pôžička v hotovosti s krátkodobou splatnosťou. Každá pôžička je udelená na obdobie jedného mesiaca aj s možnosťou predčasného splatenia, čo je na rozdiel od iných finančných produktov veľkou výhodou.

Ako každá pôžička, aj táto má vyššiu úrokovú sadzbu. Úroková sadzba sa môže líšiť v závislosti od zvolenej čiastky alebo ďalších faktorov. Za poskytnutie úveru si provident berie poplatok, ktorý sa pre každý produkt líši. Maximálna koncová čiastka, o ktorú je možné požiadať v závislosti od potrieb klienta, je stanovená podľa bonity klienta a jeho schopnosti splácať.

Požiadanie o túto pôžičku je naozaj jednoduché. Stačí sa pripojiť cez internet alebo v miestnych predajniach a vyplniť formulár. Je možné tiež kontaktovať centrum obsluhy zákazníkov prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo prostredníctvom sociálnych médií. Všetky podmienky a informácie sú klientovi prezentované pred podpisom zmluvy.

Potrebné sú len niektoré základné dokumenty, ako sú OP, bankové účty, príjem, platobná história a identifikačný dokument. Pomerne krátky proces overenia a spracovanie požiadaviek poskytuje vysokú dostupnosť pre klientov.

Provident pôžička je skvelým finančným produktom pre ľudí, ktorí potrebujú rýchle peniaze. Je to výhodná alternatíva pre požičanie peňazí, ktorá nevyžaduje žiadne postupy a procesy. Peniaze je možné získať do niekoľkých hodín, takže ak je človek v akútnej potrebe, je to skvelá možnosť rýchleho získania finančných prostriedkov.